Akü Satışı Bakımı ve Şarjı

Akü aracınızın en önemli parçasıdır. Kullandığınız akülerin sık sık kontrol edilmesi gerekmektedir. Çetin geçen kış mevsiminde yaşıyorsanız kalorifer sistemlerinizin sık kullanılması ile aküye daha çok yük biner ve soğukta güç yitirir. Her mevsim akülerinizin belli kısımlarının sürekli kontrol edilmesi gerekir. Uzun bir yola çıkmaya karar verdiğiniz an yolda kalmak istemiyorsanız akülerinizin bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Akü bakımı akülerinizin ömrünü uzatır ve performansını büyük ölçüde arttırır.

Lastik Kapında ailesi olarak aracınıza uygun akü satışı ve akülerinizin bakımını yapıyoruz. Akü satışı ve bakımının yanı sıra akü şarj hizmetini de veriyoruz. Aracınıza uygun özellikte akü satışı, şarj ve bakımı hizmetini sizlere kusursuz olarak sunuyoruz.

Akü şarj edilirken; süre, voltaj ve akım çok önemlidir. Bu 3 faktörler özenle yapılarak akü şarj edilir. Yanlış yapılan akü şarjı yada ufak bir hata aracınıza zarar verebilir. Lastikkapinda.com olarak her şeyin bilincinde olup sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Sizlere bir telefon kadar uzağız. Lastikkapinda.com her zaman hizmet için yanınızda...

© 2016 Lastikkapinda.com - Tüm Hakları Saklıdır.